Wydarzenia związane z: startup

  • Warszawa

    innoSHARE UNIversity 2019 - "Tu nauka staje się biznesem"

    Unikalne wydarzenie w regionie CEE międzynarodowe wydarzenie skierowane do naukowców, studentów, startupów, spin-offów, MŚP, funduszy VC, inwestorów, oraz firm z działaniami R&D z regionu CEE.  

  • Gdynia
    Gdynia

    Pipeline Summit

    Szeroko pojęta tematyka digital sales znalazła się na celowniku najlepszych międzynarodowych prelegentów, którzy jesienią przyjadą do Gdyni na Pipeline Summit. Wystartowała rejestracja na konferencję. Wydarzenie zaplanowano na 8 i 9 października. W programie warsztaty i wystąpienia merytoryczne zgodne z ideą #nomarketingbullshit. Na scenie pojawią się m.in. eksperci z Piktochart i Brand24. 

  • Organizujesz wydarzenie?
    Chcesz zostać organizatorem?

    Włącz się
  • Warszawa

    Pro Gaming 2.0 - Noc w Esports Performance Center

    W EPC tworzymy warunki do rozwoju sportu jutra, już dziś cieszącego się popularnością porównywalną z NBA. Zobacz, jak zaawansowana technologia w rękach ekspertów z dziedziny gamingu, sportu, psychologii i mediów wspomaga rozwój organizacji esportowych z całego świata. 

  • Warszawa

    UPC Think Big Grow Smarter

    THINK BIG to program UPC Polska wspierający przedsiębiorców rozwijających się w oparciu o nowe technologie oraz innowatorów społecznych, przyczyniających się do rozwoju ekosystemu innowacji w Polsce. Oficjalny patronat nad programem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. W tegorocznej edycji poszukiwani są przedsiębiorcy oferujący rozwiązania, odpowiadające na jedno z największych współczesnych wyzwań, jakim jest cyfrowa transformacja biznesu, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.   

  • Poprzednia

    Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

    Patronat Honorowy

    Patronat

    Partnerzy Strategiczni

    Partnerzy

    Patronat Medialny

    Miasta Partnerskie

    Partnerzy Technologiczni

    Partnerzy Nocy Innowacji

    Partnerzy Cyfrowych Zniżek

    Partnerzy Społecznościowi

    Organizator Festiwalu Cyfryzacji

    Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji