Wydarzenia związane z:

 • Warszawa

  innoSHARE UNIversity 2019 - "Tu nauka staje się biznesem"

  Unikalne wydarzenie w regionie CEE międzynarodowe wydarzenie skierowane do naukowców, studentów, startupów, spin-offów, MŚP, funduszy VC, inwestorów, oraz firm z działaniami R&D z regionu CEE.  

 • Warszawa

  Fire Talk - Blockchain in Practice #20

  Kolejny raz poruszymy niezwykle ciekawy i gorący temat - Blockchain in Practice! Jesteś zainteresowany rozwojem w IT? Działasz w branży, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami Pragniesz poznać inspirujących ludzi i oderwać się od codziennych obowiązków? Przed nami jubileuszowa 20. edycja #FireTalk!  

 • Organizujesz wydarzenie?
  Chcesz zostać organizatorem?

  Włącz się
 • Warszawa

  UX Poland

  UX Poland to konferencja, która jako pierwsza w Polsce zgromadziła ekspertów i miłośników szeroko pojętego User Experience. Bazuje na doświadczeniu i wiedzy tych, którzy znają się na tym najlepiej. Z okazji 10. edycji wydarzenia zajrzymy wstecz, wyciągniemy wnioski i zastanowimy się, co dalej.  

 • Warszawa

  5G is ON - otwarty wykład Huawei na Politechnice Warszawskiej

  5G is ON to wykład otwarty, podczas którego eksperci firmy Huawei opowiedzą o szansach i możliwościach jakie niesie ze sobą wdrożenie w Polsce sieci 5G, a także zapoznają uczestników z ekosystemem i zasadami cyberbezpieczeństwa stosowanymi przez Huawei. Spotkanie będzie również okazją do przybliżenia polityki kadrowej firmy. Wykład 5G is ON zainauguruje jesienny cykl seminariów WIEDZA->PRACA->BIZNES. Inicjatorem i twórcą tego cyklu jest Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych we współpracy z Politechniką Warszawską.  

 • Poprzednia

  Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji