Zapraszamy wraz z Partnerami do wzięcia udziału w Nocy Innowacji. 

Po zmroku będzie można porozmawiać z robotem, zobaczyć, jak wygląda marsjańskie miasto i sprawdzić co wspólnego z nowoczesnymi technologiami ma nietoperz. 5 października w kilku miastach w Polsce odbędzie się pierwsza edycja Nocy Innowacji. Swoje drzwi dla zwiedzających otworzą centra badawczo – rozwojowe, parki technologiczne, uczelnie, instytutu państwowe i naukowe oraz najnowocześniejsze magazyny w Polsce.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Nocy Innowacji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc może być wymagana wcześniejsza rezerwacja. 

Sprawdź, co i w jakich godzinach będzie otwarte.

 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  Noc Innowacji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym

  Serdecznie zapraszamy na pokazy dronów na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodnicznym! W ciągu Nocy Innowacji, kilka razy zostanie zaprezentowany pokaz umiejętności drona, możliwości zaprojektowania jego trasy oraz jakie są niezbędne umiejętności pilota!

 • Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, I piętro

  Jak badać cyfrowe trendy? Noc Innowacji z DELab UW!

  Czy chcielibyście dowiedzieć się, jak naukowcy DELab UW zbadali rynek Airbnb w Warszawie, co charakteryzuje post-Netflixowy rynek streamingowy i jak może rozwinąć się Internet Przyszłości? Serdecznie zapraszamy na wykłady i spotkania z badaczami w czasie Nocy Innowacji z DELab UW!  

 • Organizujesz wydarzenie?
  Chcesz zostać organizatorem?

  Włącz się
 • Politechnika Warszawska

  Przyjdź, posłuchaj, dowiedz się, czyli Noc Innowacji na WEiTI Politechniki Warszawskiej

  Przed wszystkimi ciekawymi tego, jakie znacznie dla współczesnej telekomunikacji i nie tylko mają lasery? Jakie informacje przekazują ludziom satelity krążące wokół Ziemi? jak cyfrowo zapisać dźwięk? 5 października br. swoje podwoje otwiera Wydział Elektroniki i Techniki Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy do udziału w prezentacjach, wykładach oraz do zwiedzenia wybranych laboratoriów.   

 • Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki

  Noc Innowacji na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

  Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na wydarzenia organizowane podczas Nocy Innowacji: warsztaty dla dzieci, warsztaty dla młodzieży, grę komputerową, seminarium. Wśród prowadzących pojawią się między innymi członkowie międzynarodowego Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją, działającego przy Wydziale Zarządzania UŁ.

 • Poprzednia

  Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji