Wydarzenia związane z: nauka

 • Warszawa

  innoSHARE UNIversity 2019 - "Tu nauka staje się biznesem"

  Unikalne wydarzenie w regionie CEE międzynarodowe wydarzenie skierowane do naukowców, studentów, startupów, spin-offów, MŚP, funduszy VC, inwestorów, oraz firm z działaniami R&D z regionu CEE.  

 • Warszawa

  Festiwal Cyfryzacji w Smart Kids Planet

  FESTIWAL CYFRYZACJI W SMART KIDS PLANET WIELKA PREMIERA w Strefie Fantazjuj - NOWY KOSMICZNY SCENARIUSZ pojawi się na ściance kolorowance oraz zajęcia z cyfrowym Avatarem - wielorybem Błękitkiem, który poprowadzi lekcje edukacyjne z Ekologii. W ramach całego Festiwalu Cyfryzacji w Smart Kids Planet pojawią się cyfrowe animacje, a na gości będą czekały wspaniałe niespodzianki!  

 • Organizujesz wydarzenie?
  Chcesz zostać organizatorem?

  Włącz się
 • Warszawa

  5G is ON - otwarty wykład Huawei na Politechnice Warszawskiej

  5G is ON to wykład otwarty, podczas którego eksperci firmy Huawei opowiedzą o szansach i możliwościach jakie niesie ze sobą wdrożenie w Polsce sieci 5G, a także zapoznają uczestników z ekosystemem i zasadami cyberbezpieczeństwa stosowanymi przez Huawei. Spotkanie będzie również okazją do przybliżenia polityki kadrowej firmy. Wykład 5G is ON zainauguruje jesienny cykl seminariów WIEDZA->PRACA->BIZNES. Inicjatorem i twórcą tego cyklu jest Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych we współpracy z Politechniką Warszawską.  

 • Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, I piętro

  Jak badać cyfrowe trendy? Noc Innowacji z DELab UW!

  Czy chcielibyście dowiedzieć się, jak naukowcy DELab UW zbadali rynek Airbnb w Warszawie, co charakteryzuje post-Netflixowy rynek streamingowy i jak może rozwinąć się Internet Przyszłości? Serdecznie zapraszamy na wykłady i spotkania z badaczami w czasie Nocy Innowacji z DELab UW!  

 • Poprzednia

  Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji