Wydarzenia związane z: technologie

 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  Noc Innowacji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym

  Serdecznie zapraszamy na pokazy dronów na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodnicznym! W ciągu Nocy Innowacji, kilka razy zostanie zaprezentowany pokaz umiejętności drona, możliwości zaprojektowania jego trasy oraz jakie są niezbędne umiejętności pilota!

 • Warszawa

  Praktyczne tworzenie robotów software'owych w narzędziu Wizlink

  Warsztaty maja za zadanie upowszechniać technologię Robotic Process Automation. Serdecznie zapraszamy każdego, a w szczególności pracowników działów księgowych na całodniowy, praktyczny warsztat z tworzenia robotów w polskim narzędziu Wizlink. Uczestnicy, nie tylko zapoznają się z naszym narzędziem, ale również otrzymają gotowe rozwiązanie, które pozwoli dostosować ich organizacje do znowelizowanej ustawy o VAT.  

 • Organizujesz wydarzenie?
  Chcesz zostać organizatorem?

  Włącz się
 • Warszawa

  18. Kongres Online Marketing

  Kongres Online Marketing to wydarzenie z całą plejadą inspiracji i merytorycznych wskazówek, które po wdrożeniu, realnie wpłyną na sukces kampanii marketingowych! Podczas 10 prelekcji pierwszego dnia zdobędziesz kompleksową i najaktualniejszą wiedzę z tematów online, która jest must have dla marketera przed startem planowania działań promocyjnych w 2020 roku. W nowy rok wkroczysz z umiejętnościami, które pozwolą Ci na pozyskanie jeszcze większej ilości nowych, a także lojalnych klientów!  

 • Warszawa

  innoSHARE UNIversity 2019 - "Tu nauka staje się biznesem"

  Unikalne wydarzenie w regionie CEE międzynarodowe wydarzenie skierowane do naukowców, studentów, startupów, spin-offów, MŚP, funduszy VC, inwestorów, oraz firm z działaniami R&D z regionu CEE.  

 • Poprzednia

  Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji