Chcesz zmienić życie drugiej osoby i dać jej szanse na lepsze jutro? Fundacja Digital Poland dzięki Twojej cegiełce sfinansuje podopiecznym Stowarzyszenia Otwarte Drzwi profesjonalne szkolenia otwierające drzwi do świata IT. Przyłącz się do naszej zbiórki i pomóż nam odmienić los osób, które znalazły się trudnej sytuacji. 

Każda złotówka ma znaczenie. Wesprzyj nasz cel!

I Ty zostań Cyfrowym Bohaterem, przekazując darowiznę na nasz cel. Pieniądze zbieramy za pomocą dwóch cyfrowych platform:     

Zrzutka.pl     Facebook

Skąd pomysł na szkolenie? 

Wychodzimy z założenia, że zawsze lepiej jest dać wędkę niż rybę, dlatego pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji w znalezieniu pracy i sensu życia. W końcu to praca nadaje sens naszemu życiu, pozwala realizować siebie, spełniać marzenia. Stanowi nieodzowną część istnienia człowieka, a wszelka aktywność sprawia nam radość i pobudza chęć do działania. Przyłącz się do nas i pomóż nam sfinansować szkolenia, które dadzą szanse znaleźć cel, pasje i prace w życiu potrzebującym!

Możliwość pracy zdalnej, łączenia kariery z opieką nad dzieckiem, swobodna atmosfera i satysfakcjonujące zarobki – to główne zalety pracy w branży nowych technologii. Co istotne, żeby pracować w IT, nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego ani studiów technicznych.

Dziś na rynku pracy brakuje ponad 470 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach. Świat komputerów to nie zamknięte drzwi do Narnii. Branża nowych technologii stwarza ogromne możliwości. Według wyliczeń Komisji Europejskiej branża IT w Europie do 2020 r. będzie potrzebować aż 900 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach.

Świat nowych technologii jest dla wszystkich, którzy chcą w nim być. To szansa na dobrze płatną pracę, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwość pracy z dowolnego miejsca. Pomóż nam zmienić życie osoby, która znalazła się na życiowym zakręcie i nadać cel jej życiu. Może w przyszłości będzie brakującym ogniwem Twojej firmy albo najlepszym przyjacielem z biurka obok? Pamiętaj, że kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie - wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas

Nie zwlekaj i pomóż nam odmienić życie podopiecznych Fundacji Otwarte drzwi. Wystarczy, że wpłacisz 5 złotych. W końcu ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.

Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń, do tych, którzy potrzebują pomocy.

Fundacja Digital Poland jest organizacją non-profit, której jednym z działań jest podnoszenie kompetencji cyfrowych Polaków. Nowe technologie nie tylko zmieniają niektóre profesje, ale coraz częściej zastępują je nowymi zawodami. Fundacja Digital Poland w ramach organizowanego w październiku Festiwalu Cyfryzacji uruchomiła zbiórkę pieniędzy, które przeznaczy, na kursy z technologii informatycznych dla wybranych podopiecznych Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, żeby w ten sposób dać im szansę na lepsze jutro.

Partnerem inicjatywy "Cyfrowy Bohater" jest zrzutka.pl

Misją Stowarzyszenia Otwarte Drzwi jest udzielanie wsparcia tak, aby osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne, bezrobotne oraz pokrzywdzone dzieci i młodzież, stawały się w jak najwyższym stopniu samodzielne i niezależne życiowo.

Poznaj Stowarzyszenie Otwarte Drzwi