Pro Gaming 2.0 - Noc w Esports Performance Center

Podstawowe informacje
Organizator
Esports Performance Center
Wstęp
bez rejestracji
Data
Godzina
19:00 - 22:00
Miejsce
Warszawa

Kinguin Esports Performance Center to najnowocześniejszy w Europie obiekt stworzony z myślą o esporcie. To miejsce, w którym trenują najlepsze drużyny z całego świata. To także dom dla devils one - największej polskiej organizacji esportowej. 

Chętnie odwiedzane przez drużyny z całego świata (m.in. FAZE, MIBR, Virtus.pro,OG, Renegades) Esports Performance Center, tworzy idealne warunki do podnoszenia umiejętności zawodników oraz rozwoju organizacji. Interesujesz się gamingiem, nowymi mediami, technologią lub sportem elektronicznym? Odwiedź na w Noc Innowacji, aby w towarzystwie przewodnika oraz legend branży wejść głęboko za kulisy jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin rozrywki.     

Program zwiedzania - segmenty tematyczne 

Pod wierzchołkiem góry lodowej 

Zobacz to, czego nie widać na esportowych turniejach: zaplecze, w którym trenują gwiazdy takie jak Neo, Snax czy Fallen. Przekonaj się, jak wygląda dzień z życia zawodnika, oraz na czym polega wsparcie technologiczne, psychologiczne, psychodietetyczne, medialne i marketingowe. Dowiedz się w jaki sposób funkcjonuje drużyna esportowa. Kierownikiem wycieczki po EPC będzie Filip “Testree” Mątowski, czołowy polski prezenter wydarzeń esportowych oraz Brand Communications Manager w devils.one.      

Spotkanie z guru esportu 

Spotkaj się z Januszem “Hayabusą” Kubskim, jednym z pionierów esportu, który opowie o profesjonalizacji gamingu, jaka dokonała się w ciągu ostatnich 20 lat. Przekonaj się także jak funkcjonuje esportowa rodzina - Janusz jest ojcem “Neo”, żywej legendy Counter-Strike’a, jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników na świecie.     

W królestwie devils.one 

Zobacz siedzibę Diabłów i otrzymaj kilka cennych wskazówek od głównego analityka dywizji League of Legends. Kamil "hachiman" Żmudzki to trener DV1 Scouting Grounds, oraz osoba, która jest odpowiedzialna za przygotowanie szczegółowej analizy przeciwnika. Współpracuje z głównym składem devils.one od początku jego istnienia. Kamil dniami i godzinami ogląda gry przeciwnej drużyny. Jego celem jest poznanie każdego, nawet najdrobniejszego ruchu oponenta.  Niezwykle ważną umiejętnością każdego gracza jest umiejętne analizowanie swoich własnych gier. Dowiedz się jak to robić i na co zwracać uwagę podczas gry!    

Sprawdź się!
Wykonaj test dla profesjonalnych graczy i zobacz, czy masz równie dobry refleks, jak oni.  


Rejestracja nie jest wymagana.

Zwiedzanie z pierwszą grupą rozpoczynamy o 19:00.
Każda wycieczka po EPC potrwa ok. 45 minut.


Pierwsza grupa: 19:00 - 19:45
Druga grupa: 19:45 - 20:30
Trzecia grupa: 20:30 - 21:15
Czwarta grupa: 21:15 - 22:00


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na poniższy adres mailowy:

[email protected]


Miejsce wydarzenia: Poleczki 31a, 02-822 Warszawa