Podstawowe informacje
Organizator
UPC Think Big Grow Smarter 2019
Wstęp
wstęp na zaproszenie
bez rejestracji
Data
Godzina
19:00 - 23:00
Miejsce
Warszawa

Nadchodzi szósta edycja programu UPC Polska!

wspiera przedsiębiorców rozwijających się w oparciu o nowe technologie oraz innowatorów społecznych, przyczyniających się do rozwoju ekosystemu innowacji w Polsce. Oficjalny patronat nad programem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. W tegorocznej edycji poszukiwani są przedsiębiorcy oferujący rozwiązania, odpowiadające na jedno z największych współczesnych wyzwań, jakim jest cyfrowa transformacja biznesu, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Dodatkowo, wraz z Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju, nagrodzone zostaną najlepsze, oparte na nowych technologiach, rozwiązania dla wyzwań społecznych, przyczyniające się do poprawy jakości życia społeczeństwa. Przedsiębiorcy, rozwijający swój biznes w oparciu o nowe technologie, deklarują chęć współpracy z korporacjami (82 proc. badanych) dla możliwości rozwijania swoich technologii, mentoringu i zdobywania nowej wiedzy. Podobny odsetek korporacji widzi korzyści we współpracy ze startup’ami, ale tylko 30 procent z nich korzysta z takich współpracy. Think Big pomoże zmniejszyć tę lukę. Zwycięzcy tegorocznej edycji będą mieć możliwość pilotażowego wdrożenia swoich rozwiązań, otrzymają wsparcie promocyjne, marketingowe, a także dedykowany program mentoringowy. Pula nagród finansowych wynosi 105 000 zł.

Dodatkowo, finaliści i wybrane projekty, dostaną możliwość znalezienia się w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech. Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart i UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter.  

Nie zwlekaj dłużej i przyłącz się do UPC Think Big Grow Smarter!     

Miejsce wydarzenia: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa.

UPC Think Big Grow Smarter 2019