Business Insider Trends Festival

Podstawowe informacje
Organizator
Business Insider Polska
Wstęp
wstęp płatny
rejestracja wymagana
Data
-
Godzina
Miejsce
Warszawa

Powraca jedna z największych konferencji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej! 

to konferencja, na której omawiane są trendy na globalnym rynku. W czasie spotkania światowej klasy eksperci opowiedzą jak zmieni się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych latach. To również jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dotyczących trendów w biznesie. Konferencja organizowana jest z myślą o osobach ze świata biznesu, marketingu, nauki, mediów, którzy będą mieć szansę na spotkanie się w jednym miejscu i wymianę doświadczeń. 

Obecność na Konferencji potwierdzili już m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Strategy w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson, coach i trener przywództwa i zespołów.

Więcej informacji nt. wydarzenia: https://trendsfestival.pl/ oraz prelegentów konferencji https://trendsfestival.pl/prelegenci/ 

Miejsce wydarzenia: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, 03-736 Warszawa.