FAM - Forum Aplikacji i Gier Mobilnych

Podstawowe informacje
Organizator
Fundacja Culture Shock
Wstęp
wstęp wolny
rejestracja wymagana
Data
Godzina
09:30 - 16:00
Miejsce
Warszawa

Kultura mobile, czyli dostęp do kultury za pomocą urządzeń mobilnych, trendy UX/UI, MOBIkieta, less waste, minimalizm.  

które organizuje Fundacja Culture Shock to bezpłatne i niekomercyjne wydarzenie dotyczące zastosowania aplikacji oraz gier mobilnych w działaniach społecznych i kulturalnych. Każdego roku biorą w nim udział przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, biznesu, administracji publicznej oraz mediów. Wydarzenie to przestrzeń dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się edukacją i kulturą. 

W tym roku Forum Aplikacji i Gier Mobilnych startuje pod hasłem Kultura mobile, gdzie zostanie poruszona tematyka z zakresu:

  • dostępu do kultury za pomocą urządzeń mobilnych i technologii takich jak wirtualna i rozszerzona rzeczywistość oraz sztuczna inteligencja;
  • projektowania mobile–trendów, narzędzi, ciekawych praktyk i przypadków sukcesu (case studies);
  • rozwoju ze wsparciem technologii mobilnych;
  • wzrostu kontroli i świadomości na temat tego, w które obszary życia ingerują technologie mobilne, kwestie prywatności danych, a także jak ulepszać siebie i własne otoczenie. 

Uczestnicy wydarzenia zdobędą unikalną wiedzę, która pomoże rozwijać instytucje kultury w dobie cyfrowej transformacji. Umiejętności zdobyte podczas praktycznych warsztatów i spotkań z ekspertami branży mobile ułatwią rozpoczęcie pracy nad projektami mobilnymi. Podczas forum będzie można dowiedzieć się o korzyściach płynących z dostępnych i bezpłatnych aplikacji do tworzenia i ulepszania oferty edukacyjnej i kulturalnej instytucji lub organizacji.

Nie zwlekaj dłużej i przyłącz się do Forum Aplikacji i Gier Mobilnych!     

Miejsce wydarzenia: Przestrzeń from Facebook, Koszykowa 61, 00-667 Warszawa.