JAPAN NIGHT IN Warsaw

Podstawowe informacje
Organizator
Pronoia Group
Wstęp
wstęp płatny
rejestracja wymagana
Data
Godzina
16:00 - 20:00
Miejsce
Warszawa

Przenieś swój startup do Tokio!

Dokładnie 4 października, Pronoia Group, tokijska firma zajmująca się innowacjami i tworzeniem strategii, zapewni Ci możliwości w japońskim biznesie i praktyczne doświadczenie japońskiej kultury.

Harmonogram:

  • 16:00-16:30 Rozluźnie atmosfery z sake! “Kanpai!” jak w każdej kulturze, rozmowa lepiej się klei i staje się bardziej otwarta po paru kieliszkach. Rozsiądźmy się wygodnie ze specjalnym sake przywiezionym prosto z Japonii.
  • 16:30-16:50 Otwarcie. Wstępne przemówienie przez Piotra, byłego szefa ds. rozwoju przywództwa w Google Asia, CEO Grupy Pronoia „Jak teraz mają się młodzi japońscy przedsiębiorcy oraz startupy!?”
  • 16:50-17:10 Rozbudźmy się! Spróbujmy AIKIDO, które pomoże Ci zagospodarować energią!
  • 17:10-17:50 Japoński sposób prowadzenia działalności. Krótkie rozmowy i warsztaty na temat typowo trudnej japońskiej komunikacji i reguł biznesowych.
  • 17:50-18:20 Panel dyskusyjny. Specjalna sesja dyskusyjna z Piotrem i Tamae.
  • 18:20-19:30 Networking i Omotenashi. Podczas wydarzenia otworzymy japoński bar- nie tylko z japońskim jedzeniem i sake, ale także z prawdziwą japońską gościnnością „omotenashi”. Specjalnie dla Was. Tylko jedna taka okazja. Dołącz do nas i przejdź przez orientalny most!
  • 20:00 Zakończenie.

Piotr Grzywacz, CEO Pronoia Group
Tokijski przedsiębiorca i ekspert ds. Rozwoju Przywództwa. Założyciel i dyrektor generalny Pronoia Group, przyszłej firmy konsultingowej zajmującej się projektowaniem, która koncentruje się na przyspieszaniu innowacji i wysokiej wydajności. Piotr zajmował kilka wyższych stanowisk globalnych i regionalnych w Google oraz w Morgan Stanley, gdzie doradzał menedżerom, jak rozbudować zespoły i zwiększać wydajność w ich organizacjach.

TAMAE Hoshino, COO Pronoia Group
+15 lat w japońskiej firmie informatycznej i elektronicznej - NEC. W dziale marketingu, zaangażowana była w promocję PR, pisanie profesjonalych przemów, konsultacje oraz doświadczyła liderowania wielu projektów, takich jak reforma stylu pracy, promocja telepracy, rewitalizacja regionalna i rozwój usług DMO w turystyce. W 2018 roku dołączyła do Grupy Pronoia jako konsultant ds. Reformy Organizacyjnej, strategii i rozwoju nowych firm. Opierając się na doświadczeniu, jakie uzyskała po przeniesieniu kariery z dużej tradycyjnej firmy do małego startupu, pisze teraz książkę o stylach życia i przekształcaniu zachowań niezbędnych do zmiany kariery w erze długowieczności.  

Zapraszamy na JAPAN NIGHT IN Warsaw!

Miejsce wydarzenia: ul. Nowogrodzka 56, 00-695 Warszawa.